Ünlü oyuncu Eylem Yıldız ameliyat oldu

Bir periyoda damga vuran ‘Asmalı Konak’ dizisinde rol alan Aksiyon Yıldız, ameliyat olduğunu duyurdu. Geçtiğimiz hafta operasyon geçirdiğini belirten oyuncu, iki yıl içinde iki defa koronavirüse yakalandığını ve sonrasında ise daima rahatsızlandığını söyledi.

Ameliyat öncesi hastane odasında çekilen bir kareyi Instagram’da paylaşan Yıldız, ”Bu fotoğraf geçtiğimiz perşembe gününden. Geçen hafta bu saatlerde uzun bir ameliyattan şimdi çıkmış ve ağır bakımda yatıyordum. Aslında azıcık da olsa içinde üzüntü olan anıları paylaşmayı sevmiyorum lakin bu fotoğrafı, şahsî tarihimin en kuvvetli virajını -umuyorum ki geride kaldı- ne kadar rahat atlattığımın gururu ile paylaşıyorum” tabirlerini kullandı.

Yaşadığı sıhhat sıkıntılarından bahseden Hareket Yıldız, şöyle devam etti:

“Son iki yılda, aralıklarla atlattığım iki kovid olayından sonra, bir türlü toparlayamadım. Sıhhatime hayli güvenen ben, yaşadıklarıma bir türlü mana veremiyordum. Daima rahatsızlanmaya başlamıştım. Sıhhat taramasında, sağ akciğerimde doğuştan olan ve bu son yıllardaki enfeksiyonlar ile etkinleşen güzel huylu bir kist bulgulandı. Ve kurul süratlice ameliyat kararı aldı. Sahiden hayatımın şokuna uğradım.
Zorlu süreçte kendisine moral ve dayanak veren ailesine, ameliyatını gerçekleştiren tabibine, sıhhat takımına ve sevenlerine teşekkür eden ünlü oyuncu, ”Tuhaf günlerdi. Bir anda kendimi ailemin, dostlarımın, sevgisiyle çevrelenmiş buldum. Sarıp sarmaladılar, yedirip gezdirdiler, söylemesi ayıp ikramlara boğdular. Şımardım, keyifli oldum. Ve çokça düşündüm, sorguladım. İnsan ister istemez bu türlü durumlarda hayatının bir Z raporunu çıkarıyor. Kim hayatının neresinde, nasıl duruyor? Ne alıyor? Ne veriyor? Vermek kadar almanın da tadını belkide hayatımda birinci kere bu süreçte kavradım. Kendime yaptığım ne kadar gereksiz baskı varsa hepsi boşa çıktı. Özetle, sevmekten, sevilmekten ayrıca da ulvi bir mana bulamadım. Yanımda olanlar kendini biliyor. Onlarla artık öbür, lezzetli bir boyuta geçti dostluğumuz. Onun dışında bilen bilmeyen, arayıp soran herkese kalpten teşekkür ederim. Lakin tabi ki en değerlisi; bütün bu süreçi tereyağından kıl çeker üzere yöneten tabibim ve Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi. 4.Göğüs Cerrahisi servisindeki harika grup olmasaydı, benim üzere hayatında ne narkoz almış, ne iğne yemiş, bahse uzaydan bakan biri fotoğraftaki bu haliyle ameliyata giremezdi. Çok ancak çok değerli tabiplerimiz var. Onlara pırlantalar üzere bakmalıyız. Artık artık nekahati atlattım.”

Ünlü oyuncunun paylaşımına ‘geçmiş olsun’ yorumları geldi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir