Jorge Jesus’a dev teklif… Fenerbahçe ile yollar ayrılıyor

Sarı-Lacivertliler’i uzun müddettir hasretini çektiği Süper Lig şampiyonluğuna ulaştıramayan Jorge Jesus’un kontratının uzatılmayacağı konuşuluyor.

JORGE JESUS: TARAFTARLARIMIZ BİZE KIZGIN VE KIRGIN

Fenerbahçe’nin şampiyonluk umutları az da olsa devam ediyordu. Lakin Galatasaray’ın Ankaragücü’nü yenmesiyle birlikte düş sona erdi. Şampiyonla deplasmanda karşı karşıya gelecek olan Kanarya’da futbolcuların antrenmanda son derece moralsiz olması üzerine Jorge Jesus, ekibe bir konuşma yaptı. Portekizli teknik adam, “Maalesef ligde amacımıza ulaşamadık. Artık yapacak bir şey yok. Önümüze bakacağız. Taraftarlarımız bize kızgın ve kırgın. Buna hakları var” sözlerini kullandı.

‘ÖNEMLİ OLAN BEN DEĞİLİM’

Portekizli hoca, grubun mevcut durumuyla ilgili konuşurken, “Burada değerli olan ben değilim Fenerbahçe. Lig bittikten sonra durumum netleşir. Başımdaki tek şey Fenerbahçe’nin başarısı. İstiyorum ki ekibim kupa finalinde de son devirdeki oyununu devam ettirsin. Benim şu andaki odağım final maçı. Galatasaray maçına da odaklandım, ancak bir numaralı odağım 11’inde oynayacağımız final” dedi ve şunları ekledi:

SUUDİ ARABİSTAN ULUSAL GRUBU İLE ANLAŞTI

Portekizli teknik adam ise Galatasaray derbisinden zaferle ayrılmak ve Türkiye Kupası’nı da kazanarak, buradaki mesleğine veda etmenin planlarını yapıyor. Brezilya’da çalışmak istediği konuşulan Jesus’un, Suudi Arabistan Ulusal Kadrosu ile anlaştığı bilgisine ulaşıldı.

10 MİLYON EURO MAAŞ – 2+1 YILLIK İMZA

Federasyon yetkililerinin, Jesus’la 2+1 yıllık kontrat karşılığında el sıkıştığı bildirildi. Deneyimli teknik adama, yıllık 10 milyon Euro verileceği sav edildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir